CZAQUstyczność

LIPA festiwal

LIPA festiwal

Zagramy dla Was na LIPIE. Już dawno chcieliśmy, bo wiemy jacy ludzie go tworzą. Ten festiwal powstał z pasji i chęci zrobienia czegoś w miejscu, gdzie wielu rozkłada ręce, mówiąc że się nie da. To wszystko powoduje, że nie możemy się doczekać, aby zagrać dla Was wspaniały koncert i dać z siebie tyle emocji ile zdołacie od nas przejąć. Cieszymy się, że zaproszenie przyjęło Myslovitz, będzie dostojniej. LIPA to nie lipa, to naprawdę fajne wydarzenie, na które chcemy Was zaprosić 25.08 – miasto Lipno, Kujawsko-Pomorskie. Czaqu rwa tam być!

Nic nie robię

Nic nie robię

Już jutro, czyli 17.08.2017 o godzinie 17.00 będziecie mogli usłyszeć i zobaczyć najnowszy teledysk CZAQU noszący tytuł „Nic nie robię”. Nasłuchujcie!!! Praca w studiu cały czas trwa, dokonujemy miksów ostatnich piosenek, które utworzą całą płytę. Nieśmiało mamy plany wydać ją jesienią 2017. Trzymajcie kciuki! Czaqurwa grać!

Czaqu w studiu

Czaqu w studiu

Czaqu obecnie jest cały czas w trakcie nagrań nowego materiału, który być może jeszcze w tym roku zostanie opublikowany. Na razie będą to single, ale piosenki stanowią gotową płytę. Cała praca wstępnie odbywała się w prywatnym studiu Czaqu, po czym części nagrań poczyniono się w studiu Happy Light w Toruniu, jak również w Teatrze Impresaryjnym we Włocławku, a miks i mastering powierzyliśmy Robertowi Szydło znanemu m.in. z zespołu Micromusic. Z pewnością będziemy informować o dacie premiery pierwszego singla.

Walczaqu ponownie w Teatrze

Walczaqu ponownie w Teatrze

23.02.2017 Grzegorz „walczaqu” Walczak weźmie udział w spektaklu „Igraszki z diabłem” Jana Grdy w reżyserii Anny Magalskiej. Zagra jedną z głównych ról, czyli Marcina Kabata. Odbędą się dwa spektakle jednego dnia o godzinie 12.00 i 17.00 w Teatrze Impresaryjnym im. W. Gniazdowskiego przy ul. Wojska Polskiego 13. Zapraszamy!!!

Walczaqu na deskach Teatru Baj Pomorski

Walczaqu na deskach Teatru Baj Pomorski

19 listopada o godzinie 18.00 w Teatrze Baj Pomorski w Toruniu odbędzie się premiera spektaklu „Igraszki z Diabłem” Jana Drdy, którą wystawi grupa teatralna Akademii Walki z Rakiem. Grzegorz Walczak zagra tam jedną z głównych ról, czyli poczciwego Marcina Kabata, wytyrana Dragonów. Zapraszamy

Czaqu testuje

Czaqu testuje

Czaqu zostało zaproszone do testów najnowszego produktu firmy Zylia – mikrofon ZM 1. Pierwszy polski i pewnie na świecie mikrofon, który wykonuje prace wielu mikrofonów naraz pozwalając na odseparowanie poszczególnych instrumentów. Patrz tutaj.

Prace nad nowymi utworami

Prace nad nowymi utworami

Trwają prace nad nowymi utworami Czaqu w nowym studio zespołu, które od lutego 2016 znajduje się we Włocławku. Oczekujemy, że niedługo światło dzienne ujrzy najnowszy singiel Czaqu „walki z cieniem”.

Czaqu w DzieńDobry TVN

Czaqu w DzieńDobry TVN

Występ na żywo w jednym z najpopularniejszych porannych programów możecie obejrzeć tutaj.

Koncert we Włocławku

Koncert we Włocławku

13 lutego odbył się i został zarejestrowany koncert we Włocławku, w Browarze B. podczas którego zespół nagrał teledysk do utworu „Nic nie robię”.

Tymczasem utwór Pachnie Powietrze z tego koncertu przygotowany przez Visiostudio. Do obejrzenia tutaj.

Prace nad trzecią płytą

Prace nad trzecią płytą

Tak w wielkim skrócie wyglądały prace nad trzecią płytą. Filmiki oddające klimat panujący w studio znajdziecie tutaj.

KONTAKT
KONTAKT

Organizacja koncertu
Grzegorz Walczak
tel: 604 226 112
e-mail: kontakt.czaqu@gmail.com

Realizator dźwięku
Adam Łukaszewski
tel: 728 206 058
e-mail: adam.lukaszewski97@gmail.com

Światło
Piotr Pałucki
tel: 603 086 395
e-mail: palucki@gmail.com

Bartek Adamczyk
tel: 609 414 408
e-mail: bartosz.aadamczyk@gmail.com

Projekt i wykonanie: Fit-Design