CZAQU zaprasza do zapisywania się do Newslettera, który działa na stronie czaqu.art.pl. Mozna go znaleźć na samym dole obok kontaktu. Osoby wpisane w grupie jako pierwsze otrzymają informacje o nadchodzącej płycie, a także wszelkie newsy o koncertach, gadżetach lub promocjach. To tylko kilka sekund klikania....

CZAQUstyczność

IV płyta

IV płyta

Już chwile dzielą nas od wydania na światło dzienne IV płyty zespołu. Zdradzamy, że jej tytuł brzmi “Męskie zabawki”. Nagrywaliśmy ją w Toruniu, Olsztynie i we Włocławku. Zajęło nam to trochę czasu i mamy nadzieję, że spełni Wasze oczekiwania. Z pewnością jest to płyta inna niż poprzednie trzy. Jednym z powodów tej różnicy jest Kandera, który przyszedł do nas na miejsce Dybosia. Gitara organowa zastąpiona gitarą Fendera, ale reszta bez zmian – drugi utalentowany gigant improwizacji.

Za brzmienie końcowe odpowiadał Robert Szydło znany wszystkim  z zespołu Mikromusic.

Na krążku przeważają utwory utrzymanie w tonie zadziornego i rytmicznego grania. Zaledwie dwie ballady na 10 utworów.

Wkrótce więcej szczegółów o płycie, data premiery i pierwsze info o konkursach i promocjach.

Tymczasem zapraszamy do posłuchania jednego z utworów o optymistycznym tytule- pacz na mnie ciocia

 

Zapraszamy do dopingowania nas podczas eliminacji na PoAnd Rock Festival.

Zapraszamy do dopingowania nas podczas eliminacji na PoAnd Rock Festival.

Zapraszamy do dopingowania nas podczas eliminacji na PoAnd Rock Festival.
Centrum koncertowe A2 we Wrocławiu, Czaqu wychodzi na scenę o godzinie 20/30.
Start imprezy od 16.00, wjazd Free

Czaqu – koncerty domowe

Czaqu – koncerty domowe

Zespół Czaqu otwiera sezon na koncerty domowe!!! Tak, możemy wystąpić u Was w domu. Wystarczy do nas zadzwonić, uzgodnić termin i zwołać u siebie 15-20 osób, które będą chętne przyjść na takie intymne wystąpienie. Gramy elektrycznie lub akustycznie w zależności od możliwości gospodarzy. Nie robimy biletów, każdy płaci tyle ile chce. Jedyny warunek – wolna chata/ogród oraz miejsce dla 15-20 osób no i odpowiedni termin. Kontakt na stronie. CZAS START!!!

LIPA festiwal

LIPA festiwal

Zagramy dla Was na LIPIE. Już dawno chcieliśmy, bo wiemy jacy ludzie go tworzą. Ten festiwal powstał z pasji i chęci zrobienia czegoś w miejscu, gdzie wielu rozkłada ręce, mówiąc że się nie da. To wszystko powoduje, że nie możemy się doczekać, aby zagrać dla Was wspaniały koncert i dać z siebie tyle emocji ile zdołacie od nas przejąć. Cieszymy się, że zaproszenie przyjęło Myslovitz, będzie dostojniej. LIPA to nie lipa, to naprawdę fajne wydarzenie, na które chcemy Was zaprosić 25.08 – miasto Lipno, Kujawsko-Pomorskie. Czaqu rwa tam być!

Nic nie robię

Nic nie robię

Już jutro, czyli 17.08.2017 o godzinie 17.00 będziecie mogli usłyszeć i zobaczyć najnowszy teledysk CZAQU noszący tytuł “Nic nie robię”. Nasłuchujcie!!! Praca w studiu cały czas trwa, dokonujemy miksów ostatnich piosenek, które utworzą całą płytę. Nieśmiało mamy plany wydać ją jesienią 2017. Trzymajcie kciuki! Czaqurwa grać!

Czaqu w studiu

Czaqu w studiu

Czaqu obecnie jest cały czas w trakcie nagrań nowego materiału, który być może jeszcze w tym roku zostanie opublikowany. Na razie będą to single, ale piosenki stanowią gotową płytę. Cała praca wstępnie odbywała się w prywatnym studiu Czaqu, po czym części nagrań poczyniono się w studiu Happy Light w Toruniu, jak również w Teatrze Impresaryjnym we Włocławku, a miks i mastering powierzyliśmy Robertowi Szydło znanemu m.in. z zespołu Micromusic. Z pewnością będziemy informować o dacie premiery pierwszego singla.

Walczaqu ponownie w Teatrze

Walczaqu ponownie w Teatrze

23.02.2017 Grzegorz “walczaqu” Walczak weźmie udział w spektaklu “Igraszki z diabłem” Jana Grdy w reżyserii Anny Magalskiej. Zagra jedną z głównych ról, czyli Marcina Kabata. Odbędą się dwa spektakle jednego dnia o godzinie 12.00 i 17.00 w Teatrze Impresaryjnym im. W. Gniazdowskiego przy ul. Wojska Polskiego 13. Zapraszamy!!!

Walczaqu na deskach Teatru Baj Pomorski

Walczaqu na deskach Teatru Baj Pomorski

19 listopada o godzinie 18.00 w Teatrze Baj Pomorski w Toruniu odbędzie się premiera spektaklu “Igraszki z Diabłem” Jana Drdy, którą wystawi grupa teatralna Akademii Walki z Rakiem. Grzegorz Walczak zagra tam jedną z głównych ról, czyli poczciwego Marcina Kabata, wytyrana Dragonów. Zapraszamy

Czaqu testuje

Czaqu testuje

Czaqu zostało zaproszone do testów najnowszego produktu firmy Zylia – mikrofon ZM 1. Pierwszy polski i pewnie na świecie mikrofon, który wykonuje prace wielu mikrofonów naraz pozwalając na odseparowanie poszczególnych instrumentów. Patrz tutaj.

Prace nad nowymi utworami

Prace nad nowymi utworami

Trwają prace nad nowymi utworami Czaqu w nowym studio zespołu, które od lutego 2016 znajduje się we Włocławku. Oczekujemy, że niedługo światło dzienne ujrzy najnowszy singiel Czaqu “walki z cieniem”.

KONTAKT
KONTAKT

Manager
Jerzy Muchewicz
tel: 508 553 458
e-mail: manager.czaqu@gmail.com

Realizator dźwięku
Adam Łukaszewski
tel: 728 206 058
e-mail: adam.lukaszewski97@gmail.com

Światło
Piotr Pałucki
tel: 603 086 395
e-mail: palucki@gmail.com

Bartek Adamczyk
tel: 609 414 408
e-mail: bartosz.aadamczyk@gmail.com

Bądź na bieżąco

Projekt i wykonanie: Fit-Design